| wizopo2 a întrebat:

Imi puteti da un site unde imi pot crea un chat care sa se deschida pe o pagina noua din browser si cei care vor sa intre sa vorbeasca sa aiba link-ul sau sa inregistreze? Daca ar fi usor de facut si gratis va rog.

3 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Ca sa inteleg si eu, tu trebuie sa fi cumparatorul! Trebuie sa-ti deschizi un forum si de-abia atunci fa-ti vise...

| wizopo2 explică (pentru YONTU):

Care cumparator? Eu vreau doar sa imi fac o pagina de chat gratis.

| maarius1989 a răspuns:

Www.chatango.com te inregistrezi si iti creezi propriul chat dupa care adresa ce ti se genereaza le-o dai prietenilor tai. Ai si posibilitatea de integrare a chatului respectiv intr-o pagina web adica intr-un site, mult succes!

Întrebări recente