| Asag a întrebat:

imi puteti spune si mie va rog frumos daca pot crea comenzi vocale rapide pentru cortana? Spre exemplu daca-i spun "Hey Cortana Jianu " Si ea sa imi deschida un link anume in browser. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Te doare mana? Mai bine o dezactivezi, nu face nimic altceva decat sa consume resurse inutil.

| Asag explică (pentru EusebiuPWN):

Eu am intrebat ceva, nu am intrebat daca e utila, poate nu am chef sa mai intru pe Youtube sa caut o melodie si vreau sa ii dea play cortana direct de pe Youtube.