| 151220 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa`mi schimb yahoo`ul nou cu cel vechi adica vreau yahoo mail classic

Fundaaaaa!

2 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Pai dezinstaleazal din pc iar apoy cauta pe net si descarcatil in calculator.eu asa procedez.Da pe compiuterul meu iar in stanga ai activitati sistem acolo clickeaza pe adaugare sau eliminere programe iar la sfarsitul listei ceti va aparea trebuie sa GASESTI messul dupa asta dezinstaleazal.Intra apoi pe net si cauta ce varianta ai zis ca o vrei dupa ce o gasesti descarco.Bafta!

| Kamelia125 a răspuns:

Pai.stergi din calculator yahoo-ul, dupa aia cauti pe net messenger 8[ii cel vechi].il instalezi.si gata:*
funda?sad