| 151220 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa`mi schimb yahoo`ul nou cu cel vechi adica vreau yahoo mail classic

Răspuns Câştigător
| Ra1nman a răspuns:

Am descoperit absolut intamplator chestia asta: daca setezi rezolutia pc-ului la ceva gen 800x600, atunci cand accesezi mail-ul yahoo, iti va spune ca rezolutia nu e potrivita, si iti da optiunea sa revi la o versiune anterioara a mail-ului pentru moment, sau definitv. Dupa ce ai ales sa revi definitv setezi rezolutia la loc si gata. Nu mai stiu exact ce optiuni iti da, dar daca sti putina engleza trebuie sa te descurci. Nu stiu daca functioneaza, pentru ca eu am descoperit chestia asta intamplator, adica nu vroiam neaparat sa ma intorc la o versiune anterioara de mail...a fost ceva intamplator (cum am descoperit asta si ce faceam nu e relevantbig grin). Incearca cum ti-am zis. Bafta!

2 răspunsuri:
| 151220 explică:

Imi zice sa merg la noua versiune :-(

| Ackles a răspuns:

MULTA SANATATE Ra1nman merge perfect chestia cu rezolutia! :*