| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie de ce atunci cand dau click pe unele intrebari de pe TPU nu imi apar? Ma duce la prima pagina. Se poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Si mie mi se intampla asta atunci cand dau click pe intrebari ce au fost raportate, adica nu mai poti raspunde la ele, dar inca apar in baza de date.

3 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Asta inseamna ca acea intrebare a fost raportata, si a fost stearsa de admin-ul site-ului.

| emm a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, dar daca incerc de mai multe ori mergethinking

| ILied a răspuns:

Ii poti da un mesaj celui care intreaba si sa-ispui sa rescrie intrebarea. Nu toti cei de pe TPU daca dau click pe acea intrebare ii duce la prima pagina. Si mie mi-s-a intamplat la fel si tot am primit raspunsuri.