| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune si mie cineva 5 intrebari despre protejarea mediului inconjurator?

1 răspuns:
| noink a răspuns:

Ce inseamna a proteja mediul inconjurator? Cum il protejam? Cine ar trebui sa il protejeze? De ce e important sa protejam mediul inconjurator? Care este cel mai rau factor pentru mediul inconjurator? De ce nu e bine sa poluam? Ce este mediul inconjurator? De ce poluarea afecteaza mediul inconjurator? Din ce e alcatuit mediul inconjurator?