| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Imi spuneti si mie niste carti fantasty pe care sa le pot descarca de pe scribd?

5 răspunsuri:
| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Nu stiu daca o poti descarca de pe scribd, dar merita citita. Se numeste Damnare si este vorba despre o pustoaica care ajunge la o scoala de corectie unde se indragosteste de un tip, Daniel despre care afla ca este un inger cazut si ca dragostea lor se repeta in fiecare viata, terminandu-se tragic. Este superba si ti-o recomand si in plus se gaseste peste tot. Sper ca te-am ajutat!winking

| YuLiAnDrEeA explică (pentru ComeToTheDarkSideWeHaveCookies):

Ai idee unde o pot citi online?

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns (pentru YuLiAnDrEeA):

Nu sad, dar daca esti din Bucuresti iti pot spune de unde sa o cumperi.

| YuLiAnDrEeA explică (pentru ComeToTheDarkSideWeHaveCookies):

Sunt din Craiova, dar mersi oricum

| ch1mechale a răspuns:

1. J.R Tolkien - "Stapanul inelelor - Intoarcerea regelui" ("Lord of the Rings - Return of the King") 2. George RR Martin - "Jocul tronurilor" ("A Game Of Thrones")3. Susanna Clarke - "Jonathan Strange si Mr. Norrell"4. Robert Jordan - "Roata timpului" ("The Wheel of Time")5. Ursula K. Le Guinn - "Un vrajitor din Terramare" ("A Wizard of Earthsea") funda? plss