| RoxiGirl a întrebat:

Imi spuneti si mie niste informatii noi despre selena gomez... dau fundita...

11 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriță și cântăreață americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story și Programul de protecție al prințeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records și a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story și Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Selena_Gomez

Funda, te rog?

| DiannaDia a răspuns:

Http://www.disneydreaming.com/category/selena-gomez/. Incearca aici. Posteaza de cateva ori pe zi! Esti la curent cu toate informatiile. Funda?

| curlyhair a răspuns:

aici sunt multe
http://www.blogvedete.com/tag/selena-gomez/ sper ca te-am ajutat

| DudaYeah a răspuns:

Selena gomez. cred ca stii cand s-a nascut, ca e cantareata, actrita si toate cele.

stiri noi :
1.de curand se zvoneste ca s-ar intalni cu justin bieber dupa ce in multe emisiuni a sustinut sus si tare ca sunt doar buni prieteni.

2.saraca fata a fost pradata de un hacker care i-a spart contul de facebook si a scris comentarii urate la adresa Bieberonului. dupa ce toata treaba s-a linistit aceasta si-a cerut iertare pentru cele intamplate si a explicat ca acele comentarii nu veneau de la ea.

3. dupa cum ti-am mai zis, aceasta a inceput sa isi dea intalniri cu J.B. ei, paparazzi nu au stat deoparte si i-au fotografiat in ipostaze intime. asa ca fanele lui justin au luat-o razna :)). au inceput sa o ameninte cum ca o omoara daca mai iese cu justin. urata treaba.

4.selena a mai declarat ca un vis implinit ar fi daca ar face un duet cu modelul ei Cheryl Cole si ca si-ar dori ca fie cele mai bune prietene.

5.stiind cu totii ca selena este foarte implicata in aceasta organizatie de binefacere "UNICEF", aceasta a hotarat sa isi scoata la licitatie rochia pe care a purtat-o in videoclipul A Year Without Rain, iar banii obtinuti de la aceasta licitatie sa fie donati acestei organizatii pentru copiii sarmani.

6.selena gomez a fost declarata cea mai eleganta mini-diva de la Gala Premiilor Grammy 2011, putand o rochie care i-a scos in evidenta trasaturile frumoase ale corpului (http://www.google.ro/......tp?/imgres

7.selena gomez a fost stralucitoare la premiera filmului "Never say never" din Los Angeles. aceasta a purtat o rochie mini de culoare mov (culoarea preferata a lui justin) care a facut-o sa fie in centrul atentiei.

cam atatea stiri stiu eu foarte noi despre selena gomez. sper ca te-am ajutat :*:*;)

| mean a răspuns:

Selena Gomez, amenintata cu moartea de fanele lui Justin Bieber
De cand a luat amploare povestea dintre Justin Bieber si Selena Gomez, tot mai multe controverse se impletesc in jurul naturii relatiei celor doi.
O data aparute in presa fotografiile cu ipostaze intime ale celor doi artisti in Caraibe, fanele lui Justin au inceput sa transmita amenintari la adresa Selenei.
Pe contul de Twitter al actritei Gomez au aparut mii de comentarii agresive, dintre care citam:
`Daca esti iubita lui Justin, o sa te omor, te urasc!` sau `Stai departe de Justin pedofilo, […] o sa te omor noaptea chiar sub patul tau mirositor`.
Atat de serios a inceput sa fie luat subiectul afectiunii celor doi, incat pana si agentia de presa Reuters noteaza ca "americanii au si adus in prim-plan faptul ca orice fel de relatie sexuala intre Bieber (16 ani) si domnisoara mai mare cu doi ani, Gomez, intra sub incidenta legii americane referitoare la abuzul asupra minorilor, in care se incadreaza Justin".
Nici Justin Bieber si nici Selena nu au comentat in niciun fel situatia in mod public sau in mass media.
Cu toate ca Selena este bombardata cu injurii, Bieber continua sa-si ridice in slavi fanii prin intermediul Twitter-ului, numindu-i "cei mai grozavi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fata laughing

| NoName2105 a răspuns:

Http://justjaredjr.buzznet.com/tags/selena-gomez/
aici gasesti totul la zi;)
nu numai despre ea ci si despre alte vedete disney;)
sper ca te-am ajutat :)
fundita;;)?

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Http://www.myidol.ro/tag/selena-gomez cele mai noi informatii fundita?:o3

| DeZzy a răspuns:

Pai...sa vedem. Este uimita de succesul din anul 2011 dar, momentan se va retrage din muzica(nu definitiv) pentru a-si dedica timpul mai mult actoriei.Trebuia sa aiba o surioara pe nume Scarlett dar mama ei a suferit un avort spontan, motiv pentru care Selena a trebuit sa anuleze doua concerte.Le-a multumit fanilor pentru intelegerea anularii concertelor. Revelionul si la petrecut alaturi de iubitul ei Justin Bieber in clubul,, Glass House" din New York. Deocamdata doar informatiile astea sunt cele mai noi.

| Flory111222 a răspuns:

Nume real: Selena Marie Gomez
Alias: Sel
Data nasterii: 22 Iulie 1992 (21 ani)
Zodia: Rac
Locul nasterii: Grand Prairie, Texas, SUA
Status marital: necasatorit
Mama: Mandy Teefy
Tatal: Ricardo Gomez
Inaltime: 1, 68m
Greutate: 54kg
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: negru
Hobby-uri: Este designer de moda, cantareata, ambasador UNICEF si actrita

Citeste mai mult pe http://www.starmania.ro/

| Roata_Roxana_1982 a răspuns:

Selena e tare! scrie Selena Gomez pe Google si Iti da cele mai importante informatii despre Selena! A si sper ca te-am ajutat! Fundita te rog?