| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog povesti de groaza, dar sa fie 100% adevarate. Mai bine o poveste de groaza care vi s-a intamplat!raised eyebrows Va roggggg, mersi! laughing Sa fie tari! I don't want to see

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Eh, nu prea am eu povesti de groaza.
Daca vrei sa vezi un film, adevarat, ceea ce e in film s-a intamplat de adevaratalea, nu sunt chestii facute pe calculator.
Se numeste Paranormal Activity, exista 1 si 2 big grin
Uita-te la amndoua big grin
Fazele care le vezi, sun reale, de la camera de supraveghere.
Si eu am crezut ca nu e adevarat, ca so intamplat asa ceva.
Uita-tewinking

1 răspuns:
| Satisfaction a răspuns:

Am doua povesti de groaza sau mai bine zis amuzante... Eram la tara la bunici si era noapte cam 23:00-23:30 si eu cu o vecina si cu verisoara ei am iest afara. Au mai venit si trei baieti si ne-am plimbat. Era bezna numai ca erau becurile pe stalpi aprinse si in departare o baba care avea batic pe cap(baticul se prinde cu colturile alea in afara stiti voi) nu stiu cum batea lumina si un baiat a vazut colturile de la batic si parca avea baba coarne...bai atata am tipat pana am ragusit si nu o vedeam bine pe ea numai coarnele. Am luat-o inapoi cu suta la ora si baietii au ramas fiecare acasa la el o fata s-a dus acasa si eu cu vecina mergeam si noi catre casa(bunica sta pe o ulita) si cum tot am mers si tot am mers pe drum in jos m-am intors la stanga sa intru pe ulita si mi-am vazut umbra(deja erau stinse becurile si era doar luna care mai lumina putin) si asta cand o vazut ca am tresarit o zis : BAAAUUUUUUUUUU deci in momentele alea nu-mi doream decat sa ajung acasa. De atunci cand ieseam noaptea pe drum aduceam toata gasca pana la mine in curte ca sa nu merg singura.
Acum a doua poveste: eram singura acasa si stateam in fata calculatorului ascultam muzica si pe mess etc si cand s-a terminat melodia am auzit televizorul pornit pe stirile protv si zicea " a fost gasit mort etc" am coborat repede de la birou sa vad daca este pornit televizorul pentru ca eu l-am oprit si cand am ajuns era liniste si nu era nimeni nici televizorul pornit. sa fi fost doar in mintea mea sau intr-adevar. Chiar n-am nici o idee. Faza-i ca o fost 1 noaptea si la ora aia nu se difuzeaza stiri. Ce m-am speriat. Thoame!