| TheWalker11 a întrebat:

Imi ziceti si mie ce intrebari as putea pune pe ask.fm?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vii la o cafea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ask.fm poti pune intrebari cu interes.Adica nu poti pune intrebari doar de dragul de a intreba ci cu un scop, sa afli ceva care te intereseaza cu adevarat. daca ramai in pana de intrebari...asta e.Nu mai pui intrebari aiurea, scuze, doar de dragul de aintreba. daca vrei sa stii cati ani are, intrebi. daca vrei sa stii altceva, iar iintrebi.

| Ichnat a răspuns:

Poti zice: Ce intrebari sa pun pe TPU?

| AnimalLover02 a răspuns:

Buna Andrey. Pe ask.fm poti pune tot felul de intrebari. EXEMPLU:,, Care e materia ta favorita?,, sau,, Ce te inspira?,,