| AvalohAlyn a întrebat:

Impresionant..Vizionati acest mic videoclip si spuneti-va parerea.
Si se mai spune ca animalele nu au suflet sau ca ne sunt inferioare.:( Atentie, se lasa cu lacrimi la cei mai sensibili:))

http://www.youtube.com/watch?v=Im5KG3BXWGo

Ce parere aveti? Animalele au DRAGOSTE si SUFLET si inca le au din abundenta:)

2 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! Într-adevăr, emoţionant videoclip. Dacă vrem, de multe ori, avem de învăţat de la celelalte vieţuitoare care ne înconjoară. happy

| Niiiicu a răspuns:

Da,cu adevarat impresionant si emotionant, imi vine sa plangsad