| anonim_4396 a întrebat:

În ce locație exotică ați dori să călătoriți?
Eu în Caraibe (Bahamas și Barbados).

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Bahamas si Maldive.

20 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

De ce sa iesi din casa pentru a calatorii cand ai google maps? Nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Pentru că nu se compară realul cu virtualul.winking

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care-i diferenta, ma rog?

| SilentRain a răspuns:

România pentru că e o țară suficient de frumoasa și nu mă omor după "exotic"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Planul fizic. Senzația de a fi "pe viu" acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Si mie mi-ar place in aceste doua locatii! Merg si eu! Ne vedem in Bahamas!

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, esti pe viu acolo, dar din confortul propriei case. Nu te bate soarele in cap, ai aer conditionat acasica happy.

| Apokales a răspuns (pentru AMATTO):

Nuu... este o iluzie, baga mai multi pixeli laughing. Da, fac conversatie.

| mgtow a răspuns:

Olanda red light district (amsterdam) unde vezi tarfe in vitrine si magazine cu droguri pe alee

| Eireann a răspuns:

Maroc - istoria, cultura, obiceiutile, mancarea, peisajele.
Si desi nu pare foarte exotic as vrea sa ma intorc cat de curand in Grecia, am fost o singura data dar sper sa ma intorc impreuna cu iubitul meu. Am facut un compromis ca daca el vine cu mine vara viitoare cu mine in Grecia eu o sa merg cu el in a
Finlanda iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hawaii, claaar. happy

| Sophieka a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa... Am uitat de Hawaii! Dupa ce termin cu Bahamas si Barbados, vin in Hawaii. Ma astepti peste doua saptamani la hotelul Grand Wailea Maui?

| Zuzu1991 a răspuns:

Walhalla, evident

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sophieka):

Nu sună rău.hee hee

| IgnatVictor a răspuns:

Probabil că într-o țară asiatică: Sri Lanka, Thailanda. Sau, dacă nu, în America Centrală: Caraibe.

| Lukasssz a răspuns:

Fierbinti, la cariciuma lui Bobita laughing

| Den1sa a răspuns:

Ma duc peste 2 saptamini pe Peninsula Yukatán din Mexic : )

| Simpatic a răspuns:

Bahamas si Rep.Dominicana.

Răspuns utilizator avertizat