| DeeaDeiutza15 a întrebat:

In ce program as putea deschide un fisier doc.
In notepad nu merge si nu mai stiu alte programe.

11 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

In document Microsoft world. funda?

| P1x3lMD a răspuns (pentru ByaNca26):

O mica corectie(fara suparare, doar sa stii pe viitor)Programa se numeste Word nu world.Ok

| ByaNca26 a răspuns (pentru P1x3lMD):

Stiu. dar eu ce am scris? aaa mia scapat un l. asta este

| suntserios a răspuns (pentru P1x3lMD):

Daca tot vrei sa fii corect cauta in dex sa vezi ce inseamna cuvantul "programa ". Nu are niciun sens cum il folosesti tu. happy

| P1x3lMD a răspuns (pentru suntserios):

Stiu,dar crede-ma nu este o greseala atit de mare sa zici programa de calculator sau program(ceea ce este eventual mai literar)Sunt convins ca si tu faci greseli de genul astabig grin

| suntserios a răspuns (pentru P1x3lMD):

Pai nici faptul ca ByaNca26 a pus un l in plus nu era o greseala asa mare, dar tu tot ai observat. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Microsoft office Word sau OpenOffice Writer.

| Ekcstsy a răspuns:

Word face parte din pachetul office

| P1x3lMD a răspuns:

Incearca sa instalezi programa WordPad 2010 este cea mai buna(mult mai buna decit notepad). Bafta cu programul

| morjanmihail a răspuns:

Ia Microsoft Office si ti-l va deschide linistit.

| gasti4 a răspuns:

Word 2003 face minuni laughing.