| GreenSky a întrebat:

V-ar placea sa locuiti intr-o tree house?hee hee De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde-i copacu'. Daca-i in Romania, nu. Pt ca il taie astia de la primarie si raman pe drumuri. laughing

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sa te manance pe tine furnicile si toate ganganiile din lume phbbbbt

nony
| nony a răspuns:

@Furni.nu stiam ca nick-ul tau vine de la furnicáhee hee
Nu mie fricá de furnicile mari, imi e frica de alea mici big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vara da.
Dar de loc de locuit asa permanent, mi-ar place o casa pe apa (in piloni) cu podele de plexiglas.

| juniper a răspuns:

Da, mi-ar placea pentru ca mi-as face propriile reguli, mi-as invita prietenii, am da o mini petrecere, am manca floricele, as aduce si laptopul si ne-am uita.

| VladRO a răspuns:

Da, mi-ar placea, ca as fii in mijlocul naturiiiii big grin

| sw33t13ang3l a răspuns:

Da, mi-ar placea... Da nu sa stau acolo tot timpul! Adica in copac... E cam sus si la cum dorm eu s-ar putea sa ma trezesc la parter!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea, da.ar fi o experienta noua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna interesant pentru o vreme...scurta.
Nony, inca ti-e frica de mine? Nu mananc pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pink, mi-ar placea. Dar tie? pentru ca ar fi un loc linistit, unde te poti concentra excelent, si ajungi sa vezi realitatea asa cum e ea si iti vin multe idei. Dar tie?