| Userses a întrebat:

De fiecare data cand se intampla sa mai scriu gresit parola contului de Facebook primesc o notificare("cum sa va accesati din nou contul de Facebook?"). Iar in subsolul mail-ului mai si scrie ca a fost trimis la cererea mea, ceea ce inseamna ca asa e setat in cont, sa mi se trimita un ghid pe mail pentru a putea sa ma loghez in cont.

Se poate opri? Mi-e sila rau de acest mail. Am cotrobait prin setarile contului, dar n-am gasit cum sa scap de notificarea asta prin mail.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Rotita dreapta sus>Setarile contului>Securitate(stanga)>Notificari autentificare>Editeaza(dreapta)>debifezi E-mail