| florin9316 a întrebat:

In nero pe unde dau acolo ca sa fac trackuri?! Dau funda celui care raspunde cel mai repede si corectwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nero Burning Rom -> CD -> Audio CD -> New -> cand adaugi mp3-urile, se convertesc automat in cdda-uri si ai pana-n 80 min limita.

3 răspunsuri:
| AnaigroeG a răspuns:

La make audio Cd tongue

| LOVE_7009 a răspuns:

Te referi la audio nu mp3? pai vezi ca iti scrie audio ai un semn cu o nota muzicala si ii dai make audio cd :X sper ca te-am ajutat funda?

| ellamaria a răspuns:

Pai intri in Nero... si dai la optiunea "Data burning", incarci melodiile. Alegi optiunea "Burn" si cam atat. sper ca ti-am fost de folos :*