| iuandfto a întrebat:

In sfarsit mi-am pus piciorul in ghips (spun,, in sfarsit,, intr-un mod negativ crying ). Nu am ce sa fac in casa iar doctorul mi-a spus sa nu calc pe picior. Niste idei cu activitati?

6 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Poti sa te joci la calculator, sa vorbesti cu prietenii, sa jucati carti, monopoly, remi. Daca ai animale sa le chinui e oklaughing

| Bubiko a răspuns:

Ce zici sa formezi niste numere aiurea si sa suni la el si sa te dai altcineva apoi sa zici ca ai gresit numarul? laughing Cheama niste prietene si jucati adevar sau provocare si apoi sa semneze pe ghipsul tau. Adica pune pe toata lumea sa semneze pe ghipsul tau. Tare! DORMI! Incearca sa faci o mancare ciudata. Sanatate multa si imi plac tate articolele tale.

| neynya_4078 a răspuns:

Filme; citit; desenat; rebus; navigat pe net; jocuri on-line; teste on-line; stresat prietenii la telefon si de rugat sa mai treaca si pe la tine. Sanatate multa! Sa scapi repede de ghips.

| MmarinaMadalina a răspuns:

Heyy!:*Uita'te la un film asculta muzica cheama niste prieteni sau colegi la tine acasa si o sa gasiti voi ceva de facut. Sper sa te faci bine cat mai repede!:*

| Sweet00gum a răspuns:

Eu zic sa faci breakdance

Răspuns utilizator avertizat