| eu_5592 a întrebat:

Incepe scoala sunteti suparati laughing?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce sa inceapa ca a inceput deja.
Vreau vacanta!
crying

| Miruna3094 a răspuns:

Da ~x(
Cand ma gandesc ca am de dat 2 teze worried

| remus a răspuns:

A inceput de azi, nu sunt suparat, problema este u nu stiai ca a fost prima zi de cursuri :-o

| I.Love.Football a răspuns:

Eu nu am motive sa fiu suparata. Astazi nu am avut parte de cursuri, deci a inceput bine pentru mine... cu o zi de odihna dupa o scurta vacanta laughing.

| mihaelutzamy a răspuns:

Pai un piculetz. Cand ma obisnuisem sa stau acasa a inceput scoala. Nu prea imi convine, oricum astept vacanta intersemestriala!

| byiju a răspuns:

Pai asa s-asa.Sunt suparata pentru ca o se ne streseze profesorii cu invatatul...si nu sunt pentru ca o sa imi vad colegii si pentru ca o sa petrecem impreuna clipele de liceeni. Dar nu avem incotro trebuie sa trecem si prin etapa scolara fie cu bune fie cu rele ca apoi sa devenim si noi cineva in aceasta societate.

| Effy12 a răspuns:

Da putin pentru ca stiu ca trebuie sa ma intorc in calvarul de acolo.

| razadeluna a răspuns:

Nuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OFF! Da! Din prima zi ne-a dat teme, sa invatam.Deja m-am saturat... dar nu am ce face... succes la scoala/liceu/facultate/servici/lenevithee hee

| denise_5663 a răspuns:

Nu