| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va simtiti ca incepe scoala? Tristi,fericiti,nerabdatori, suparati?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Sentimentul e multiplu. Intr-un fel sunt trist, sa zic asa, deoarece va trebui sa ma despart de pc-ul meu la care in vacanta stau si 15 ore pe zi.
Dar totodata sunt si fericit/nerabdator, ma rog, intelegi tu. Astept sa ma intelnesc cu unii colegi, sa vad ce profesori noi vor fi.

Cam asta e. happy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt la școală, sunt salariată și studiez intens pentru promovarea pe următoarea treaptă profesională.
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-e perfect egal. Am terminat de mult scoala. happy

| Idc12345 a răspuns:

Hmm, trist pentru ca vara a trecut prea repede, dar nerabdator pentru ca intru in clasa a9-a, la liceu, si vreau sa cunosc pe toata lumea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cand eram eleva, abia asteptam sa ma gateasca mama pentru ziua festiva a inceputului an scolar..codite/fundite/uniforma etc.
Era o emotie si o fericire enorma..astazi nu prea..doar etalarea gentilor si a masinilor conteaza.
O seara bunahappy

| AtateaConditii a răspuns:

Stresata.

| anonimguy3 a răspuns:

In nici un fel, trist ca a trecut asa de repede vara asta.

| Northern a răspuns:

Indiferenti...

Răspuns utilizator avertizat
| boss97 a răspuns:

Nerabdator si fericit, mai scap si eu de treaba laughing big grin

| rolynight a răspuns:

Nerabdator ca incep liceul, dar fiind sincer ceea ce nu incepe, n-are cum sa se termine happy

| Larryy a răspuns:

Nerabdatoare la maximwinking

| Tsukuyomi6 a răspuns:

Trist,suparat,furios,stresat,nerabdator sa vina vacanta de iarna.

| Raluka_Oana_1997 a răspuns:

Mai mult nerabdatoaree laughing Dar si trista ca s-a dus vara sad