| timi12 a întrebat:

Cand dau pe butonul "shut down" (sa opresc pc) imi apare o lista in care scrie "what do you want the computer to do?" si trebuie sa aleg: shut down, restart, stand by.
Ma enerveaza si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai apara lisata aceea, adica sa revina la normal cu acele 3 butoane.
Dau Funda cine imi spune cum scot lista!

6 răspunsuri:
| maturgrizonat a răspuns:

Pentru oprire apasa scurt butonul power!

| timi12 explică (pentru maturgrizonat):

Stiu cum se opreste pc-ul, nu asta am intrebat

| maturgrizonat a răspuns (pentru timi12):

Sorry!

| Anonimul23 a răspuns:

Asta e setat de la windows, banuiesc ca ai xp, iti recomand sa iti schimbi windows-ul pentru ca XP dispare cu totul de pe piata, inca din anul trecut.

| timi12 explică:

Dar inainte nu imi aparea acea lista ci imi apareau butoanele