| monycutzza a întrebat:

Voi daca iubiti sau daca placeti pe cineva ce metode sau cum il faceti sa va iubeasca sau sa stati mai mult timp cu acea persoana?

Răspuns Câştigător
| Scriiitoare a răspuns:

Nu trebuie sa faci prea multe, doar sa nu intimidezi persoana iubita. Sa fi alaturi de el ca cel mai bun prieten, dar sa nu ajungeti la cazul il care el nu o sa vrea sa fie cu tine pentru ca nu vrea sa-si piarda prietena. ai grija ce faci.Mult noroc si ca dragostea adevarata sa bata singura la usa inimii tale.

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Pai stau ft mult cu persoana respectivalove struck [ca na daca nu te cunoaste bine nu are cum sa te placa/iubeasca]
si cum stau mai mult cu acea persoana? pai e simplu... ies cu pers respectiva la o plimbare, la o tigare [daca fumati amundoi], la un suc, la o punga de seminte in fata blocului sau iesim cu mai muulti prieteni comuni intr-un parc ori ne plimbam pur si simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii u insati, cu zile bune si cu zile rele, pentru ca nimeni nu este perfect si daca u vei incerca sa faci lucrurile perfecte nici nu o sa iti iasa ce ai sa iti propui.FII U INSATI