| BoRnY a întrebat:

Intrebare pentru fete: care va plac mai mult? cei cu cercei sau fara (baietii). funda

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Cand eram tanara, imi doream ca viitorul meu sot sa aiba cercel, nu stiu de ce, mi se parea "misto" dar cu timpul, m-am maturizat si am inteles ca un barbat adevarat nu are alte bijuterii in afara de verigheta.Intr-adevar, nu conteaza cerceii ci cum si ce gandeste, dar totusi un barbat e un barbat ras, spalat, ingrijit si atat, punct; fara cercei, bratari, inele, pensati, epilati, sau cu mai multe creme si lotiuni ca o femeie, deci, nu, nu mi-ar placea un barbat cu cercel

12 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza daca are sau nu cercei, ideea e sa nu fie cocalar.

| Kiyy a răspuns:

Cu cercei? poate piercing'uri... thinking Pai mie imi plac cei cu piercing'uri... prietenul meu are vre'o 5.

| ellene a răspuns:

Fara cercei... desi alte aspecte sunt mai importante.

| PopStarInMyMind a răspuns:

Mie una imi ce fara! Consider ca cerceii le dau baietilor o imagine de vagabontibig grin

| andreeap a răspuns:

Fara cercei...happy

| purpleice a răspuns:

Nu imi plac cei cu cercei in urechi, mi se par cocalari, dar aia cu pirceuri in spranceana sau in buza sunt ok

| Hypathia a răspuns:

Fara!

| danteluta a răspuns:

Fara cercei, clar. care au cercei nu sunt deloc pe placul meu

| laurash_9338 a răspuns:

Mie cei fara cercei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara. sau doar unul cat mai discret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, nu imi plac cei cu cercei(facand referire doar la aspectul fizic).

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Cu cercel dar numai unul si micut si finut