| imc1995 a întrebat:

Intrebare pentru fete: credeti ca un baiat ff frumos e baiatul perfect? happy

58 răspunsuri:
| OneMoreGirl a răspuns:

Hmmm... Pe o scara de la 1 la 5 frumusetea este 3 dupa parerea mea iar caracterul 5.
Nu cred ca conteaza doar aspectul fizic. Desigur ca este si aspectul fizic important dar mai importante sunt aparentele sufletesti.
P. S: Fetelor, nu cautati un baiat perfect... Cautati un baiat cu defecte cu care vei putea trai toata viata.winking

| Blake1 a răspuns:

NUUUUUU! am intalnit un asemea caz el se crede perfect si irezistibil dar lasa de doritoh go on

| Me_5216 a răspuns:

Nu exista perfectiune

| dedesh a răspuns:

Nuuuhappychiar deloc.baiat perfect inseamna sa aiba mai multe calitatihappysa fie frumos, destept, cuminte, sa aiba grija de mine, sa ma iubeasca, sa ma respecte.etchappy

| dedesh a răspuns:

E a 3a oara cand cineva imi copiaza raspunsulsadhmm, va e chiar asa de greu sa va dati singuri cu parerea?

| cosmic_ray a răspuns:

Pai ar fi grav ca un baiat sa fie ATAT de frumos.cred ca s-ar iubi mai mult pe sine si ar uita de partenera.asta nu s-ar mai numi dragoste.si cred ca i-ar reprosa partenerei "diferenta" dintre ei. fete frumoase gasesti peste tot, dar un baiat "teribil" de frumos cam greu.

| nyckoleta a răspuns:

Nu... dar totusi nu te poti intalni cu un ochelarist plin de cosuri si...nu mai stiu ce sa mai adaug

| Linna a răspuns:

Nuuu!

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Nu nu doar aspectul conteaza.ci ce este in inima lui.

| BuBu_7744 a răspuns:

Nu. un baiat nu e perfect doar pentru ca e frumos. exista si alte calitati nu numai frumusestea.si oricum nimeni nu e perfect nu?

| XastamikaX a răspuns:

Daca e frumos, nu e perfect, trebuie sa aiba mult mai multe calitati, si asi prefera un baiat inteligent, sensibil, bun, respectuos si pe jumatate din frumusetea unuia care nu are alte calitati in afara de frumusete orbitoare.

| aliona_6797 a răspuns:

Pana acum nu am vazut si nici nu am intalnit baiatul care sa fie atat de frumos, incat orice alt defect moral pe care l-ar putea avea sa nu mai conteze. Dar poate exista si printre reprezentantii sexului masculin un asemenea specimen, caci printre reprezentantele sexului femenin sunt cateva daca stau bine si reflectez: Catherine Deneuve, Penelope Cruz si lista mai poate continua.
http://www.doctormacro.com/......ine_05.jpg
http://blogs.coventrytelegraph.net/passtheremote/penelope-cruz-9.jpg
Ar trebui sa fim mandre ca suntem reprezentate de asemenea doamne.

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Nu

nu doar aspectul fizic conteazaraised eyebrows

| DdDdde a răspuns:

Mai baiatu perfect nu exista, atunci cand iti gasesti pe cineva si tii cu adevarat la el si simti ca e ideal pentru tine atunci defectele lui nu conteaza.Perfectiunea nu exista!big grin

| imc1995 explică:

Toate fetele care ati raspuns, ati spus NU fie direct fie indirect. si ma bucur de raspunsurile voastre happy mersi mult tongue
p. S am 15 ani galati asta sa-i fac pe plac darynutzeihee hee

| GabrielaIoana a răspuns:

Nu. pentru ca nu ai nevoie doar de un bibelou langa tine.adica doar sa il privesti si sa te mandresti cu el, ai nevoie de o pers care sa te inteleaga, care sa te ajute, sa te iubesca sa te faca sa zambesty doar cand se uita la tine si sa fie alaturi de tine mereu.Conteaza si fizicul adica nu am dc sa mint ca nu cont pentru ca sa fim seriosi trebuie sa arate si cat de cat bine da sincer acum.eu as renunta la o pers f frum pentru o pers mai putin frum dar cu suflet mare

| poxi a răspuns:

Nu neaparat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuhappychiar deloc.baiat perfect inseamna sa aiba mai multe calitatihappysa fie frumos,destept,cuminte,sa aiba grija de mine,sa ma iubeasca,sa ma respecte.etchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu[-x. daca iubesti baiatu`ala si el pe tine. asta e tot ce conteaza. nu neaparat aspectu`. asa faceam si eu inainte. pentru`ca era grasrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred.nu exista ideal... de fapt un baiat frumos este un baiat smecher

| andreutza_5786 a răspuns:

Nu poate sa fie frumos pe dinafara daca pe dinauntru e cel mai urat omwinking

| virshabhasthira a răspuns:

Nu pentru ca il vor toate.numai daca te iubeste la nebunie e doar al tau, altfel este pentru toate si u doar suferihappy.

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Da, teoretic vorbind. dar trebuie sa fie bun si numai sa vie frumos.
apropo cati ani ai?
si dc nu te superi din ce oras esti

| Papusha_3366 a răspuns:

Nu... Te atrage frumusetea dar cu timpul parca incepi sa iti dai seama ca nu e atit de deosebit... iar caracterul totusi ramine, asa ca trebuie de atras atentia nu numai la frumusete!

| kamy18 a răspuns:

Nu neaparat...conteaza si comportamentu si sufletul acelei persoane nu neaparat frumuzetea ca e trecatoare

| fefelyna a răspuns:

Nup...winking...deoarece sub acea frumusete "magnifica" se poate afla un alt fel de baiat, cu un comportament care lasa de dorit

| MrL a răspuns:

Fiti serioase. nu cred ca ca l-ati respinge p unu frumos pentru unu urat cu suflet bun. postati si voi asa d ochii lumii happy tongue