| fanJBfan a întrebat:

Cum credeti ca ar fi baiatul perfect pentru voi? ( intrebare pentru fete )

dau fundita... care cred ca mi s-ar potrivi mie tongue

Răspuns Câştigător
| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Baiatul pefect. nu exista! Insa unul aproape perfect ar fi un baiat cu simtul umorului, dragut, vesel, sociabil, descurcaret, atent. Aa da, ar fi mai perfect daca ar plati el mereu nota de platabig grin

2 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Pai, prefer un baiat care stie sa ma faca sa rada(toate fetele vor un baiat asa) sa nu fie arogant, sa fie un pic gelos dar nu posesiv.Sa stie sa asculte, sa fiu pentru el ca un jurnal (adica sa aiba incredere in mine)sociabil si care stie sa ma respecte ca fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat pentru o fata trebuie sa fie atragator politicos cu ea si respectos fata de ea sai ceara id de mess si nr de telefon