| Zmeurik1 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Credeti ca o sa gasiti vreodata baiatul perfect? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Baiatul perfect nu exista. Dar daca est intr-o relatie cu cineva ajungi sa nu ii mai vezi defectele. sau chiar daca le vezi inveti sa il accepti asa cum este.
Toate ne-am dori sa gasim baiatu` perfect care sa ne respecte, sa ne iubeasca neconditionat, sa ne fie fidel, sa aiba grija de noi, sa ne sfatuiasca, sa ne fie alaturi. sa ne arate ca merita iubirea noastra.
In concluzie, Fat-Frumos nu exista, dar noi inca speram sa-l intalnim day dreaming

5 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Pai asta as vrea sa sper

| deniisu a răspuns:

Pai nu stiu daca existasad dar miar place sa il intalnesc eu pe fat frumos-baiatul perfet...si sti cum se spune:speranta moare ultimawinking:Xdeci inca sper sa il intalnesc

| alone a răspuns:

Nu e perfect e exact asea cum mi-am dorit eu sa fie perfectiunea nu exista mai ales cand e vorba d oameni in schimb poti gasi cea ce-ti doresti atata timp cat iti doresti ceva real :-d

| uka16 a răspuns:

Baiatul perfect nu exista...dar inca putem speralaughinglaughing

| swety a răspuns:

Baiatul perfect cred ca nu exista,, cand te indragostesti nu mai kauti sa fie ''perfect'',, atunci pur si simplu vrei sa-l vezi alaturi mereu si nu-ti mai pasa de nimic.