| imc1995 a întrebat:

Intrebare pentru fete: credeti ca un baiat ff frumos e baiatul perfect? happy

58 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu pentru ca nu frumusetea inseamna perfectiune

| lays a răspuns:

In nici un caz.baiatul ala frumos ar trebui sa mai aibe si ceva creier pe langa frumusete. daca e doar frumosoh go on...
plus ca astia frumosi sufera grav de eibig grin

| dedesh a răspuns:

Nuuuhappychiar deloc.baiat perfect inseamna sa aiba mai multe calitatihappysa fie frumos, destept, cuminte, sa aiba grija de mine, sa ma iubeasca, sa ma respecte.etchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuhappychiar deloc.baiat perfect inseamna sa aiba mai multe calitatihappysa fie frumos,destept,cuminte,sa aiba grija de mine,sa ma iubeasca,sa ma respecte.etchappy

| Cherisheverything a răspuns:

Bineinteles ca nu. Conteaza sa poti schimba 2 vorbe cu el laughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Frumusetea fizica nu o include obligatoriu si pe cea sufleteasca.In general cei f.frumosi sunt persoane increzute, cu toane, nestatornici (pentru ca au tentatii si oferte din toate partile), egoisti, cred ca lor li-se cuvine totul, ca nu mai trebuie sa se lupte pentru nimic pentru ca totul le va veni de-a gata! Eu am fugit mereu de cei prea frumosi.Se spune ca daca ai un partener f.frumos,va trebui sa-l imparti si cu altii!

| OneMoreGirl a răspuns:

Hmmm... Pe o scara de la 1 la 5 frumusetea este 3 dupa parerea mea iar caracterul 5.
Nu cred ca conteaza doar aspectul fizic. Desigur ca este si aspectul fizic important dar mai importante sunt aparentele sufletesti.
P. S: Fetelor, nu cautati un baiat perfect... Cautati un baiat cu defecte cu care vei putea trai toata viata.winking

| Gizăz a răspuns:

Să vezi răspunsuri ipocrite mai jos de la tot felul de „ingeraşi".

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Nu

nu doar aspectul fizic conteazaraised eyebrows

| fefelyna a răspuns:

Nup...winking...deoarece sub acea frumusete "magnifica" se poate afla un alt fel de baiat, cu un comportament care lasa de dorit

| rockaholic a răspuns:

Nu!
Mai intai il judeci dupa personalitate, apoi dupa frumusete.

| Nicoleta a răspuns:

NU. Un baiat perfect nu inseamna neaparat ca e si cel mai frumos.Degeaba daca e frumos si nu se comporta frumos cu tine, sau nu are minte.

| BiaJ a răspuns:

Nu

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Da, teoretic vorbind. dar trebuie sa fie bun si numai sa vie frumos.
apropo cati ani ai?
si dc nu te superi din ce oras esti

| Contrast a răspuns:

Glumesti? laughing
Ce are una cu alta? Frumusetea nu e totul la un om! Sufletul, poate face un barbat mai putin frumos sa fie minunat, si pe altul fermecator sa para un monstru!
Mai sunt multe calitati care vor cataloga un barbat drept perfect, dar frumusetea, chiar daca e la "puterea" fff, nu va fi nici pe departe suficienta! happy

| Aiicha a răspuns:

In niciun caz, pentru mine conteaza in primul rand daca ma simt bine in compania lui, sa fiu ceea ce sunt in prezenta lui...frumuseatea nu inseamna nimic pentru mine daca e fitos, iar cand deschide gura imi dau seama ca inteligenta sa lipseste no talking

| virshabhasthira a răspuns:

Nu pentru ca il vor toate.numai daca te iubeste la nebunie e doar al tau, altfel este pentru toate si u doar suferihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu[-x. daca iubesti baiatu`ala si el pe tine. asta e tot ce conteaza. nu neaparat aspectu`. asa faceam si eu inainte. pentru`ca era grasrolling on the floor

| CreepyCrow a răspuns:

Da, daca ar fi si bun, sensibil, si nu ar supara niciodata fatabig grin

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu happy!
Cel mai mult din punctul meu de vedere conteaza personalitatea, sa fie politicos, destept etc.
Nu doar un ambalaj ieftin.

| DdDdde a răspuns:

Mai baiatu perfect nu exista, atunci cand iti gasesti pe cineva si tii cu adevarat la el si simti ca e ideal pentru tine atunci defectele lui nu conteaza.Perfectiunea nu exista!big grin

| cosmic_ray a răspuns:

Pai ar fi grav ca un baiat sa fie ATAT de frumos.cred ca s-ar iubi mai mult pe sine si ar uita de partenera.asta nu s-ar mai numi dragoste.si cred ca i-ar reprosa partenerei "diferenta" dintre ei. fete frumoase gasesti peste tot, dar un baiat "teribil" de frumos cam greu.

| Razvan a răspuns:

Un baiat frumos imi capteaza privirea fara sa vreau.Vazand cat de "perfect" pare zic, hai sa vad cum vorbeste. Or, la capitolul asta dezamagirea e uriasano talkingE doar un ambalaj.Frumos colorat, dar totusi un ambalajwinking

| Blake1 a răspuns:

NUUUUUU! am intalnit un asemea caz el se crede perfect si irezistibil dar lasa de doritoh go on

| TheDevilIsHere a răspuns:

Stii cum e... uneori judeci o carte dupa coperta, si doar daca iti place coperta nu inseamna ca iti place si continutul deci daca ma intelegi...trebuie sa fie si frumos, normal dar sa aiba si o personalitate bunawinking

| ancan a răspuns:

Cu siguranta nu!
iti vei da seama de asta in timp.
Stii cum se spune, frumusetea e trecatoare happy

| d33a a răspuns:

Nu, in niciun caz!

| nutty a răspuns:

Cred ca degeaba ar fi frumos daca nu ar avea minte. eu nu tin cont asa mult de aspectul fizic, si baiatul perfect nu cred ca exista, asa cum nici fata perfecta nu exista. Eu asa consider... big grin

| imc1995 explică:

Toate fetele care ati raspuns, ati spus NU fie direct fie indirect. si ma bucur de raspunsurile voastre happy mersi mult tongue
p. S am 15 ani galati asta sa-i fac pe plac darynutzeihee hee

| dedesh a răspuns:

E a 3a oara cand cineva imi copiaza raspunsulsadhmm, va e chiar asa de greu sa va dati singuri cu parerea?