| cezarelzaharel a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE! cum va imaginati voi un baiat (sau ati vrea sa fie )? Cum ar trebui sa se poarte cu voi ce ar trebui sa schimbe pentru a fi pe placul vostru (cand spun "pe placul vostru" nu ma refer la TOATE fetele ci la majoritatea pentru ca asa ceva ar fi dupa parerea mea imposibil. P.S. ASI VREA CA PARERILE BUNE SA FIE EXPRIMATE MAI JOS IAR CELE RELE LA ......ALTE INTREBARI.

11 răspunsuri:
| akaleesh20 a răspuns:

Sa fie:
-respectuos(asta este cel mai important)
-sa ma iubeasca sincer
-sa stie imi arate iubirea lui sincera
-sa stie sa glumeasca, sa ma faca sa rad cand sunt trisa(dar din cauza lui niciodata)
-sa fie grijului dar sa nu ajunga sa fie lipit de tine
-sa iti respecte mofturile atunci cand vrei sa fii singura si sa meditezi
-sa isi faca planuri de casatorie cu tine
-sa nu uite de zilele tale de nastere si nume si de ziua voastra de "dragoste"
-sa fie atent cand te aranjezi si sa iti spuna zilnic cat esti de frumoasa
-sa fie pe aceeasi lungime de unda cu tine in orice domeniu
-sa iti spuna "te iubesc" de cate ori iti doresti sa auzi asta de la el!
In cateva cuvinte... sa fie minunat!
sa fie cum iti dorest tu! asta e important.
eu am avut norocul sa imi gasesc cel mai cuminte barbat din lume! cuminte cu mine nu cu restul lumiihappy sa ai si tu bafta mea!
:* fundita?

| akaleesh20 a răspuns (pentru akaleesh20):

Iar la fizic...sa fie frumos pentru tine! asa cum iti doresti(al meu e saten, are parul facut creasta, are 22 ani, statura atletica, ochi caprui deschis, migdalati... putini muschitongue, multa minte si e al meu exact cum mi-l doresc)

| cezarelzaharel explică (pentru akaleesh20):

Nu stiu de ce dar am impresia ca ceea ce ai scris tu este luat dupa net (mess)

| akaleesh20 a răspuns (pentru cezarelzaharel):

Tot ceea ce am scris e scris din suflet! printre atatea minti reci care isi omoara sotiile, iubitele, concubinele... exista oameni exact asa cum am scris eu! asa este jumatatea mea! la anul fac nuntahappy si ma simt cu adevarat implinita! iubiti-va persoana de langa voi! cum va respectati si va iubiti la tinerete asa veti imbatrani impreuna... nu stiu daca stiti si voi batraneii indragostiti din parcuri? asa mi-as dori sa ramanem! indragostiti pe veci! si crede-ma sincer! DIN SUFLET SPUN TOT!

| cezarelzaharel explică (pentru akaleesh20):

Va urez casa de piatra si imi cer scuze pentru confuzie si unde dragoste nu e... FACEM.

| akaleesh20 a răspuns (pentru cezarelzaharel):

Multumimhappy sper sa gasiti toti ceea ce am gasit eu!

| pinkpanther2000 a răspuns:

Pai... baiatul meu ideal. cu parul saten cu creasta (cum isi fac baietii acum) cu ochii caprui verzi sau albastri sa se comporte frumos cu mine sa ma alinte. laughing si culoare pielii nici chiar alba ca spuma laptelui rolling on the floor dar nici negru ca ciocolata amara. alb si un pic bronzat... si cam atat. rolling on the floor

| Sh4Dow a răspuns (pentru pinkpanther2000):

Inseamna ca ma potrivesc descrierii laughing...

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine, nu este cel mai frumos, nu este cel mai tare, nu este cel mai puternici si nu este cel mai inteligent.
Baiatul ideal pentru mine este cel cu care ma inteleg bine, sa fie tandru si misterios. Dar nici sa fie vreun urat si cine stie ce prost.
Sa se inteleaga bine cu prieteni mei...sa ma iubeasca si sa stiu ca nu m-ar parasi pentru nimic in lume.

| iamhigh a răspuns:

Băieții nu trebuie să se schimbe cum vrem noi. Dacă placi un băiat îl accepți așa cum e el, nu îl pui tu să se schimbe, god damnit.

| cezarelzaharel explică (pentru iamhigh):

Bravo mi-a placut raspunsul dar nu pentru ca sunt BAIAT ci pentru ca nici eu nu as schimba nimic la persoana apropiata bravo