| hkr a întrebat:

Intrebare pentru fete :] Cum ati vrea sa fie iubitul vostru, sau cum vi-l imaginati? Ce ar trebui sa faca sau ce nu ar trebui sa faca..cum ar trebui sa se comporte sa fie pe gustul vostru ..etc. :]]

6 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

In primul rand - sa fie el.
In al doilea rand - sa ma iubeasca, sa ma accepte asa cum sunt si sa fie intotdeauna acolo pentru mine si sa ma sustina.
Nu trebuie neaparat sa fie cel mai frumos, sa aiba patratele, sa fie bronzat si sa aiba ochii nustu' cum.De obicei, cei care sunt frumosi si arata bine sunt si cei mai plini de aere si de figuri.Ca ar arata bine ar fi un plus, dar perfect pentru mine ar trebui sa fie cel care indeplineste conditiile de mai sus.
Daca o iau dupa preferinte, mi-ar placea sa fie: Saten/brunet, cu ochii verzui. sau caprui, si putin bronzat =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa fie print iar restul vine de la sine.

| MauiNight a răspuns:

Sa umble dezbracat prin casa.

| cezarelzaharel a răspuns:

Nu te supara...dar intrebarea asta nu cumva asa din greseala am pus-o si eu?

| hkr explică (pentru cezarelzaharel):

Imi pare rau daca am pus aceeasi intrebare...sincer,nu m-am uitat la celelalte intrebari.

| adriana972011 a răspuns:

Pai mie miar place sa vb frumos, sa se duca la sala, sa se mentina...etc.Ma rog baiatul perfect pentru mine ar fi foarte aratos cu ochi verzi si parul castaniu sau saten si ar trebui sa-mi acorde ff multa atentie