| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este cum poti sa faci cerculete cu fumul de la tigara?

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu zic sa muti intrebarea la sectiunea Filosofie.raised eyebrows

nony
| nony a răspuns:

Cu gura.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Raspunsul meu este 6 cai frumosihappy

| funnymantm a răspuns:

Tragi fumul, strigi "mama" tusesti 2 minute pana te invarti in cerc. intre timp tragi inca un fum sufliii tare. minune! ai cazut de la intoxicare

| r8driver a răspuns:

Daca o s-a ma intalnesc vreodata cu tine te invat...nu am cum sa-ti explic trebuie sa-ti arat.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai, cu gura, o ti nu stiu.in forma de cerc... dar eu zic sa te lasi de fumat(si parintii mei fumeaza si fac mereu cercuri cu gura, dar eu sunt alergica la fumul de tigara si nici nu imi place)

| alexutzu00791 a răspuns:

Penala intrebarealaughing...Tragi un fum, il tii in gat si faci miscarea gatoreflexiva a corzilor tale vocale. Mie mi-au iesit pentru prima data fara sa vreau ajutandu l pe un tovaras sa si faca licenta

| NoMore a răspuns:

Si daca-ti explic eu aici, crezi ca o sa poti?

| MiSskAt-xx a răspuns:

Foarte interesanta intrebarea ta! thinking Si fumatul este de asemenea si el foarte interesant! raised eyebrows Nu stiu, nu am fumat si nici nu ma intereseaza!laughing

:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ca pestele si ies cerculete rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un search pe google "how to make smoke rings" si o sa ai explicatii cu gramada in engleza... in Romania e prea greu sa incerci sa dai o explicatie, mai frumos e sa te crezi destept si sa faci misto de aia care nu stiu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"how to make smoke rings" eu de pe net am invatat sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca nu furam tibi draga!

| vampirika a răspuns:

Missho...Tragi fumul si zici in timp ce il dai afara:patratele, patratele, patratele, dar repede=]]

| misshoolligan a răspuns:

NU! intrebarea noastra pentru boboci este:cum faci patratele cu fumul de la tigararolling on the floorhai...sa va aud...care stiti?laughing

| camelutsa_5443 a răspuns:

1.Fie poti sa iti cumperi tigari, sau sa iti cumperi tutun ca sa iti faci propriile tale tigari. Fumul de la tigarile din comert nu este asa de mult si asa de des, asa ca, recomandat este sa iti rulezi propriile tigari.
2. Odata ce ti-ai rulat o tigara, aprinde-o. Trage fumul ca si cum ai fuma o tigara normala, dar de data aceasta nu il inhala. Lasa fumul sa stea in cerul gurii. Chiar daca esti fumator, acest lucru te va face sa tusesti, dar cu timpul te vei obisnui.
3.Trage-ti limba in jos si formeaza cu buzele litera "O", ca si cum ai vrea sa zici "Boo". Acest lucru va necesita putina pregatire, dar incearca sa faci cu buzele litera "O" cat mai mare.
4.Impinge o mica cantitate din fum afara pe gura ca si cum ai zice un "oh". Aceasta este partea cea mai grea si iti va lua ceva timp sa o perfectionezi.
5.In timp ce scoti fumul afara, impinge putin si limba inspre buze, dar ai grija ca mereu sa o tii lipita de josul gurii. Acest lucru va face ca cercul sa se roteasca.

| Hasky98 a răspuns:

Dai de maxilar in spate...