| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac cerculete din fumul de tigara? DAU FUNDA SI FOLOSITOR Celui mai bun raspuns si care si functioneaza

2 răspunsuri:
| Dee0tzaA a răspuns:

Iei fumul, il tragi in piept, lasi niste fum, si apoi restul il tii in gat. Buzele le tii in forma de de cerc (mare atatcat cat de mari vrei sa fie cerculetele) apoi misti maxilarul brusc in sus si dupa aia iar in jos si tot asatongue
Cand te inveti sa le faci incearca prima data sa le faci mici si dupa aia mari.

| fanmichaeljackson a răspuns:

Rotesti tigara in sensul in care se misca fumul thumbs up; vreau fundita :p