| zuzuliina a întrebat:

Iubit ipe cineva cu adevarat? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| guardianangel a răspuns:

Da. Pe iubitul meu.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi iubesc parintii asa cum merita fiecare dar nu am prietena.

| adutzadragutza a răspuns:

Da, pe parinti ei te iubesc neconditionat. happyhappyhappy funda confused

| REDSQ a răspuns:

Da iubesc mult de tot chiar si la 27 de ani cat am, mai mult ca oricand, pentru ca pana acum am iubit pe cine nu trebuia si m-am convins de ce oameni erau. Iar acum vad ce om am langa mine si tin mult de tot si mi-as da si viata pentru ea. I am happy for that. Ascultati-va inima, caci asta ne ramane in fond. Iar daca sufletul e curat, psihicu si el devine curat. Si corpul se pastreaza mai bine. Un om mai iubitor e un om mai sanatos.

| unknown3243 a răspuns:

Parintii si calculatorul in rest pe nimeni toti sunt niste rai (mici exceptiii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A iubi cu adevarat nu e necesar sai pui mina la fund necesar e sai topestiinima Funda...