| FanMJJ a întrebat:

Salut, am auzit ca daca ma las de sala, ma voi ingrasa. E adevarat?
Fundabig grin

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Doar daca ai luat pastile din-acelea.
Daca nu ai luat asa ceva n-ai cum sa te ingrasi asa de tare, dar cate-vs kg vei pune pe tinebatting eyelashes
Funda?puppy dog eyes

| baru a răspuns:

Sall. Din cate stiu eu nu. Nici vorba. Daca ai facut sala, si ai luat hapuri, este posibil sa ti se inmoaie muschii. Dar de ingrasat nu. Acuma mai depinde de la individ la individ. Nu toti avem aceeasi configuratie. Nu-ti fa probleme. Si daca este sa te ingrasi in proportii, te apuci din nou de sala. Pa!

| sensesDelight a răspuns:

Depinde de cât și cum ai făcut sală. Dacă aveai un program strict și zilnic te duceai la sală, ai ținut și-o cură pe lângă asta și erai obișnuit să depui mult efort organismul va simți eliberarea odată ce te lași de sală. În schimb dacă făceai de 2-3 ori pe săptămână și mâncai normal nu ai de ce să-ți faci probleme.
Încearcă să te lași încet-încet pentru a te asigura. Mănâncă ce-ți dorești și timp de 1-2 luni du-te la sală cam de 2 ori pe săptămână. Baftă!

| MajorAsshole a răspuns:

Daca ai "bagat in tine" proteine si creatina si tot felul de prostii din alea, da, te vei ingrasa. Altfel, nu, nu cred.

| CezarAjutorul a răspuns:

Pai depinde cum esti.Pai da te vei ingrasa daca mananci mult... Eu as zice sa mai stai o luna, 2 saptamani sa zicem dupa aceea faci sport. Sper ca am fost de ajutor

| Alex_6983 a răspuns:

Da