| inghetsatacufistic a întrebat:

Luna viitoare este ziua dirigului meu:X.sunt in clasa a8a si vrem sa ii cumparam ceva memorabil.ne-am gandit la o diploma cu cel mai bun diriginte, asta ar fi o particica, ce am putea sa i mai luam? ne gandeam si la ceva personalizat cu fotografia clasei, dar ce?laughing funda!:*

3 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

O diploma este un lucru chiar bun dar sa fie una distractiva sa scrieti in ea ceva amuzant dar tot odata sa isi aduca aminte de voi, ex: va multumim ca ati fost alaturi de noi chiar si atunci cand ne lingheau caini pe bot prin santurile localului unde am petrecut banchetul, va multumim ca ati fost alaturi de noi atunci cand... este seara si nu am inspiratie, gaseste ceva amuzant, crede-ma atunci cand va citi va incepe sa rada si cu siguranta o sasi aduca aminte de voi

| Deea a răspuns:

Ceva cu o fotografie a clasei e o idee buna pentru ca diplome a tot primit si peste cativa ani nici nu o sa mai stie de la cine e. O rama cu toti colegii din clasa(inclusiv dirigintele tau) si sa scrieti ceva dragut pe spate ceva de genul: ati fost cel mai bun diriginte pe care si l-ar dorii cineva sau nha :d Bafta!

| JoDenVille a răspuns:

O icoana. o rama cu o poza cu clasa. compuneti un imn al clasei pe care sa il cantati la sf de cls a 8.