| princessOfcaraibe a întrebat:

La 12 ani cam cate kg si cati metri ar trebui sa ai?

15 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

1, 55 m si 50 kg...

| xSoaked a răspuns:

20 de metri si 2 kilograme.

| Twitter a răspuns:

In jur de 1. 35 - 1. 55 metri laughing si cam 45 - 55 Kg ar fi perfectwinking

| кא๔ a răspuns:

Sincer nu stiu. Asta depide de fiecare organism si de modul lui de abordare. Eu am 13 ani si am 37 kg si 1, 60 m. Deci acum nu trebuie sa ti tot felul de diete daca unii iti spun ca trebuiesa ai atat si atat. Acceptate asa cum esti. Sincer mie toti imi spun ca sunt foarte slaba dar nu prea imi pasa deoarece eu stiu ca mananc foarte mult si nu inteleg de ce le-ar pasa lor( bine-nteles decat parintilor) de inaltimea si silueta mea? Ce cumva mananc banii lor? Ma cresc ei de tot ii intereseaza? Deci succes. Apropo daca vrei mai multe sfaturi : kidd_funky_girl97

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Pai...asta nu putem zice noi poate unii sunt mai scunzi altii mai inaltii alti mai grasi altii mai slabi

eu de ex.:

am 11 ani, 1. 40, 30kg

| princessOfcaraibe explică:

Eu am 33 kg si 1.47...deci la 12 ani sa ai 45 mi separe mult

| Kikiiiiii a răspuns:

Pey 43-45-44 kg iar metri 1. 56 sa zicbig grin funditabatting eyelashes?

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Cati metrii? serioss?laughing... apai nu stiu
laughingrolling on the floorvreo 10 metrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 maxim 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 40 kg
si 1. 50:-s
tu?

| Butterfly928 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 32 dar colegele mele au cam 36-40

| Emii_7808 a răspuns:

Uite u site care te poate ajuta http://alteredqualia.com/visualization/bmi.html :)

| xxxRob3rtaxxx a răspuns:

Depinde si de cat de grele ai oasele si etc. Eu am 12 ani, am 1, 60m si am 40 kg.Nu arat nici grasa, nici sa zici ca sunt schelet, eu una consider ca e ok.Important e sa te simti bine in pielea tawinking

| IraAndreea05 a răspuns:

Eu am mai citit si cica zice cum sa afli greutatea ideala. deci : eu am tot 12 ani. si am vreo 43 kg si 1.62 metri. eu am facut :62 -12 =50 deci eu ar trebui sa am 50 de kg. as avea mai putin de 43 kg dar eu am oasele destul de grele.

| Dragutza_Paula_1970 a răspuns:

Trebuie sa ai 42 de kg si m 1.55 la 12 ani