| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Mi-a dat o fata de prin Bucuresti cerere de prietenie pe facebook, acum cateva saptamani, iar eu sunt din Iasi, iar acuma ma etichetat in doua fotografii deale ei si am vazut ca a etichetat pe mai multi necunscoti, iar unii din ei au mai scris la comentarii de ce sunt etichetati. ce sa fac acuma sa ma bag in seama sterg eticheta? fata e frumusica >:

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Te-a etichetat ca să îi dai like.

| ℓαυяα a răspuns:

Daca te-a etichetat intr-o poza nu inseamna neaparat ca ii place de tine. poate a facut-o pentru like-uri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate vrea sa va cunoasteti.
Ii poti da ignor si gata si nu accepta cereri de prietenie decat de la persoanele care vrei sa le cunosti.
Te pup!

| Bia001 a răspuns:

Poate ca vrea sa te cunoasca. si, care este marea problema? si eu am mai primit cereri de prietenei de la unii pe care nu i-am mai vazut in viata mea, dar nu este o problema gigantica.

| rosalinda985 a răspuns:

Dai ignoor poate isi bate jos :j

| William a răspuns (pentru rosalinda985):

Sau poate isi bate sus, nu se stie niciodata. Eu cred ca vrea doar sa aiba cat mai multi prieteni pe facebook.