| ingerashpierduth a întrebat:

La jocul Barn Buddy cum pot face sa strang mai multe BB-uri adica chestile alea rotunde si rosi pe care scrie BB?
Cel mai explicid raspuns primeste fundabig grin

6 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

BB'urile le primesti uneori cand treci nivelul (la unele nivele le primesti) sau platind bani pentru ele. Dai la conducerea hi5-ului sa zicem 10 lei pe luna, si iti da 60 bb lunar.

succes la burn buddyhappy
si eu joc!

funditabatting eyelashes>

| al3xal3x1 a răspuns:

Chestile alea rotunde si rosi pe care scrie BB trebuie sa le cumperi sa depui bani prima data de pe card si apoi le cumperi

| yourangelanairam a răspuns:

Pai le primesti cand primesti j cupa la recoltele care le aduni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand primesti cupahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate trebuie sa faci cupe ca sa strangi BB

| Baa_Andreyy_1994 a răspuns:

Cum se alcatuieste lupul