| Kido0 a întrebat:

La mine pe strada e o casa parasita si pare bantuita. eram cu o fata si ne plimbam cu bikkicletele si cand am trecut pe langa casa aceea fata aia a cazut jos si acolo e un sunt si cand m-am dus sa vad ce are parca m-a tras cineva in sunt ca am cazut in el...acum mi-e frica. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Larisa999 a răspuns:

Infricosator. Cum sa te traga mai cineva in sant? Doamne fereste! Spune-i mamei tale si chemati un preot ceva nu stiu straight face Dar nici preotii nu mai sunt ce erau odata. Stiu numa sa violeze fete (Doamne fereste sa se mai intample asa ceva) am vazut si eu la stiri. Stiu numa sa rapeasca copii si mai stiu eu. Nu e bine nici prea multa incredere in Biserica. Adica e bine pentru ca e casa Lui Dumnezeu si eu Il iubesc pe Dumnezeu da nu stiu ce sa zic de casa aia straight face ai incredere in tine si in Dumnezeu pentru ca fantome nu exista :*

11 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Am vazut si eu filmul.

| HappyCandy a răspuns:

Cine stie, dar nu cred de looooc ca-s fantoome.Te-a tras cineva, poate acel cineva e curiozitatea ta fata de el? Probabil daca tot stii sa scrii nu ai 3 ani sa crezi in fantome. Fata aia putea sa cada or unde, nu e anue legat de asta. Poate daca mai ai niste dovezi ca e bintuita ni le enumeri?

| abcdefgh a răspuns:

Buna.Odata ce nu ai dovezi nu mai posta intrebari din acestea pe site pentru ca toti te vor lua de nebuna;;-) Nu te supara pe ce iti spun, dar cand vine vorba despre subiectul acesta ai nevoie de dovezi! Succes

| Florin6326 a răspuns:

De cand se scrie ''bikkiclete''si''frica''cu K?

| nicolestyles a răspuns:

poate a facut prietena ta o gluma sau ai alumecattongue

| danutz24 a răspuns:

Stai calm/a.te-ai impiedicat tu sau doar imaginatia talaughing. Spiritele exista, dar tu nu le simti si ele nu pot sa intervina in viata de zi cu zi...

| GuessWhoIAm a răspuns:

A fost doar imaginatia ta bogata crede`ma.nu exista fantome sau spirite rele...decat pentru cei ce cred in el...te pup!:*

| alynutza6820 a răspuns:

Indeparteaza-te de casa si sa nu te duci singura pe acolo sad.Mi-e si mi-e frica acum doar pentru la te-am auzit

| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Poate minti numai ca sa... poate nu si vrei raspunsul. daca minti nu mai veni pe cont daca nu pune niste camere sa vezi cei neinregulastraight face

| Mickey1234 a răspuns:

Probabil ca exista forte malefice in acea casa, eu spun sa stai cat mai departe de ea posibil. Mie si frica cand aud sincer...

| andreeeeeeeeeea a răspuns:

Câţi ani ai? eşti sigură că nu ai visat? laughing

Întrebări recente