| Snowclaw a întrebat:

eu mor de frica...in vara anului trecut am fost la malcoci, un sat mic, si am mers cu prietenele la o casa de langa mine, si se spune ca este bantuita, si am mers.cand am intrat in curte, un ciob s-a ridicat in aer si mi-a zgariat prietena. apoi, cealalta, era sa fie hrana unui doberman. ce sa fac? ma tin calma, sau sa ma tem?

Răspuns Câştigător
| nelu14 a răspuns:

Bea ceva, sau mai simplu incearca sa gandesti logic si rational.

3 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns:

Esti sigura ca ciobul nu a fost aruncat de cineva?

| Snowclaw explică (pentru GizazCraist):

Nu a fost aruncat de nimeni pentru ca dupa aceea am ispectat toata zona.

| Unia23 a răspuns:

Exista o explicatie logica pentru orice.