| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
De ce cand merg pe strada majoritatea fetelor imi zambesc si-mi fac cu ochiul?
Prietena mea e iritata de lucrul asta si chiar recent ma plimbam cu ea si am trecut pe langa un grup de fete pe care le-a auzit spunand : Ce bunaciunea are asta langa ea. laughing
In concluzie ea sa legat de mine.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Casanova.e o onoare sa te avem aici

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca esti un nou Casanova? Si noi nu stim.

| Brainstorming a răspuns:

Este asta vreo întrebare capcană?
Tu te consideri o "bunăciune"?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu sunt la fel de frumos... ptiu sa nu ma deochi singur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ţi-au făcut cu ochiul în speranţa că la scurt timp vei spune asta unor nescunoscuţi pe un site şi te vei face de râs în faţa tuturor. Am spus probabil.

| Ani4you a răspuns:

Daca esti frumos e normal sa se lege fetele de tine.
Dar totusi cred ca tu stiai raspunsul la intrebarea asta doar ai vrut sa vada lumea cat de admirat esti tu de fete.