| DaniTDCI a întrebat:

La multi ani, va doresc un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani și multe org@sme în noul an!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta îți trebuie ție, maciuca ca lui Maria Tereza. De asta te dezlănțui ca un urangutan.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ne trebuie tuturor, dar unii n-aveți așa ceva în pantaloni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cât mai multe! laughing

69 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

La mulți ani!

| Frank51 a răspuns:

La multi ani! Presimt ca va fi un an productiv, de fapt primele 3 luni laughing, dar hai sa fim optimisti si sa dam tot ce putem. Munciti fratilor la visurile voastre ca doar asa pot sa devina realitate!

| SilentRain a răspuns:

Yeeey la mulți ani și tie

| Sofer a răspuns:

Mulțumesc la fel man.

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil.

| gemeni6226 a răspuns:

La Multi Ani cu sanatate sa iti dea Domnul tot ce doresti!

| DaniTDCI explică:

Aolo da voi chiar ca v-ati certat ))

| CleanHeart a răspuns:

No sa avem cu totii un an nou fericit atunci! happy
Si spor la slabit laughing

| Theo94 a răspuns:

La multi ani ai tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel! Dacă aș putea,aș da pe TPU o petrecere pe cinste! Bere,pizza, mere, pere, porc, de toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce capăt când voi nici la intrare nu vă descurcați?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How to spot a virgin: dă duma cu capătul tunelelui și îți arată că nu știe cum funcționează un vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai simțit așa ceva, nu da vina pe femei, mai degrabă pe gusturile tale răhățite la femei, nu e vina nimănui că te atrag țigăncile nespălate de la marginea satului. Level up.

A, tu ești ăla frustrat pe un copil de 12 ani! Acum are totul sens. Probabil ești de vârsta lui.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te am vazut de cateva zile pe TPU si mi se pare ca esti foarte open minded in tema sexului, banuiesc ca ti place si foarte mult, asta daca faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am zis nicăieri că sunt frumoasă, mulțumesc că ai remarcat.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am mai văzut până acum o fată pe TPU care să dea replici atât de inspirate (în opinia mea) pe tema asta, felicitări : ))).

Mi-ai făcut seara mai frumoasă : ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Mersi laughing să ai un an frumos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, ți-ai șters comentariile, păi așa se face? laughing Mare bărbat.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu am primit eronat și nefolositor că te-am lăudat sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

sad Lasă, trebuie să se descarce și el cumva, dacă vorbele nu le are la el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,draga. Las prostul să se manifeste pentru că prostul are mintea odihnita. Oricum, înainte de TPU doar familia ta știa cât ești de prosta. Acum apari și pe aici sa îți etalezi talentele tale expirate. Și aplauzi precum foca la prostie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai gândit mult la replica asta obosită, nu-i așa? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ți-ai gasit mai sus interesat sa îți tragă clopotele... Iar eu te rețin aici nevinovata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau mai bine mergi și cumpără una cu baterii... La cât de disperata ești, cred ca ai abonament la Duracell.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am nevoie, mie îmi plac ăștia ușor de dominat happy ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Înainte de toate, mai ești cu negrul ăla? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Ești o fire geloasă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma întrebam dacă mai ești cu negrul de sub unghii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu ce e mai adorabil, gluma asta de clasa a 3-a sau faptul că râzi singur la ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție îți place să faci mișto de alții, dar alții când te iau peste picior nu îți convine. Ce ție nu îți place, altuia nu ii face. Și nu știu care dintre noi are glume de clasa a treia în program... Și te mănâncă rău pe partea cilindrică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă aștept să fiu luată peste picior.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți place sa fii minge de fotbal, să fii jucată ca pe o jucărie, îți cam plac jocurile perverse.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am fost niciodată, explică-mi tu cum e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cauți doar băgare de seama aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu ce cauți? Sau ai zis ceva inteligent până acum și n-am fost eu pe fază?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am de ce să te caut, eu doar ți-am răspuns la mizerii laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gog mic? Așa l-ai numit?

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu folositi mesajele private? nu de alta dar e spam pentru userul principal. Sau poate se bucura ca intra in trending, oricum nu-i frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Eu îmi șterg mesaje laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Că aici îmi scrie el. Oricum o să fie șterse.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O mișcare de puțoi. Un bărbat își asuma vorbele, nu le ștergea ca un laș.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te și vorbește într-o pungă. Mi-am dat seama ca suferi de dificit de atenție în stare gravă. Ești prea infantilă în gândire. Ce ai tu în cap e doar p...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te pun să argumentezi ce ai spus te cci pe tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești doar genul ăla de fata în căutare de atenție care încearcă sa se dea în spectacol în mediul online și dorește sa atragă atenția asupra sa. În realitate ești doar tu și telefonul, dacă erai asa de mult iubita și dorita de cei din jur nu erai acum aici și îmi țineai mie teoria chibritului. Ai ajuns să cauți pe internet băgare de seama după ce, cel mai probabil, toți prietenii din jur și-au dat seama ce fel de pers ești și acum te evita. Eu nu am prieteni, recunosc asta. Dar măcar nu îmi mai dau atâtea aere cum îți dai tu. Și eu nu caut sa impresionez pe alții sau sa atrag atenția cum faci tu. Acum, Valea.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur/a ca e baiat? Nu e ok sa faci presupuneri sau sa ai asteptari pe internet, ca nu e ceva real.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

N-am niciun dubiu că e băiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbești de parcă stau pe site zilnic de când mă știu laughing. Numai aruncă un ochi să vezi cam cât de des intru pe aici. Valea să-i zici mamei tale. Nu-mi comentezi aiurea și apoi îmi zici valea. Dacă ai avut chef să te bagi în seamă, fă-ți chef în continuare, nu mai fugi, lache.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Sunt bărbat, nu sunt "băiat". Am 29 ani împliniți. Dar nu știu de ce stau la polemici cu fătuca asta disperată. Îmi plac fetele, dar nu asa nebune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cum să arunc un ochi. Dacă tu obișnuiești să îți scoți ochii și sa ii arunci prin casa, problema ta. Dar eu nu am ochii de sticla cum ii ai tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

29? Credeam că mă cert cu un copil. Shook.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot eu îți comentez aiurea. Te-a mancat în fund ca pe maimuță sa ma contrazici cu putoiul ala de 12 ani care a înjurat și blocat... Știi tu... Și tot eu caut băgare de seama?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi e adevărat. Ai 29 de ani și îți faci conturi false ca să te cerți cu un copil de 12 ani laughing. Penibil e puțin spus. E tragic, nu știu cum să-ți explic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, ușcheala. Dacă mai stau mult la discuții cu tine ma baga ăștia pentru corupere de minori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma enervează copiii obraznici, sincer.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corupere de minori e ce faci cu băiețelul de 12 ani. Nu degeaba te-am făcut lache.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

În alta ordine de idei și eu pot spune ca am 12 ani și poate am 40 ani. Ești sigura ca are 12 ani cum spune? La cate întrebări idioate postează, țin sa cred ca este un troll plictisit ( vreun alt user, țin sa cred și asta) în căutare de atenție. Pe internet putem fi oricine dorim, sa avem ce vârstă dorim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede că e un copil cu multe probleme acasă, nu văd sensul să trollezi cu un cont de genul ăla. Nu cred că tu la 12 ani aveai mai mult creier. Nu ai nici acum laughing.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da va certati ca niste copii mici sa moara mortii mei, desteptu cedeaza primul. Hai gata, va urez un an nou in continuare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Si tu ne urmărești din umbra, mare diferență. laughing Anul e nou în continuare, mulțumim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți dovedesc cu buletinul câți ani am. Și nu mai încerca să mă învinovățesti pentru ca am creat un cont doar pentru ca mai aveam chestii de zis. Pe Facebook și ție cred ca ții s-a întâmplat să intri în polemici și apoi sa iei block, sau mai sunt aia care expediază mesaj și direct block. Apoi ii caut de pe alt cont și le dau feedback... Sunt pe Facebook din anul 2010... e cam obișnuință online sa ma țiganesc. Dar în realitate nu sunt asa. Sunt mai tăios în vorbe, dar partea buna ca atunci când stau de vorba cu cineva face to face ii pot spune totul direct fără ca acesta sa ma blocheze laughing era o postare pe Facebook "dacă blochezi pe cineva pe FB și apoi va întâlniți pe stradă, acesta te mai poate vedea?" :rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i lui Goguțu să stea cuminte că mai are mult de așteptat până îl bagă și pe el o goguță în seamă.

| Alexandru250201 a răspuns:

În mod ideal individual, pe baza capacității mele intelectuale și a unor cunoștințe vaste, tehnic și provizoriu, în conformitate cu vremurile vieții moderne, am ajuns la o concluzie clară și profundă că de fapt nu am nimic de spus, multumesc!?

| SporeBox a răspuns:

La multi ani!

| M1989 a răspuns:

La multi ani! Un an nou plin de imipliniri sufletesti!

| Crina4950 a răspuns:

La mulți ani!