| DaniTDCI a întrebat:

La multi ani, va doresc un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani și multe org@sme în noul an!

69 răspunsuri:
| Crina4950 a răspuns:

La mulți ani!

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani! happy

| gemeni6226 a răspuns:

La Multi Ani cu sanatate sa iti dea Domnul tot ce doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel! Dacă aș putea,aș da pe TPU o petrecere pe cinste! Bere,pizza, mere, pere, porc, de toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta îți trebuie ție, maciuca ca lui Maria Tereza. De asta te dezlănțui ca un urangutan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ne trebuie tuturor, dar unii n-aveți așa ceva în pantaloni.

| SporeBox a răspuns:

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce capăt când voi nici la intrare nu vă descurcați?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How to spot a virgin: dă duma cu capătul tunelelui și îți arată că nu știe cum funcționează un vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai simțit așa ceva, nu da vina pe femei, mai degrabă pe gusturile tale răhățite la femei, nu e vina nimănui că te atrag țigăncile nespălate de la marginea satului. Level up.

A, tu ești ăla frustrat pe un copil de 12 ani! Acum are totul sens. Probabil ești de vârsta lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am zis nicăieri că sunt frumoasă, mulțumesc că ai remarcat.

| Theo94 a răspuns:

La multi ani ai tie!

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am mai văzut până acum o fată pe TPU care să dea replici atât de inspirate (în opinia mea) pe tema asta, felicitări : ))).

Mi-ai făcut seara mai frumoasă : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cât mai multe! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Mersi laughing să ai un an frumos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, ți-ai șters comentariile, păi așa se face? laughing Mare bărbat.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te am vazut de cateva zile pe TPU si mi se pare ca esti foarte open minded in tema sexului, banuiesc ca ti place si foarte mult, asta daca faci

| SilentRain a răspuns:

Yeeey la mulți ani și tie

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu am primit eronat și nefolositor că te-am lăudat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am de ce să te caut, eu doar ți-am răspuns la mizerii laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

sad Lasă, trebuie să se descarce și el cumva, dacă vorbele nu le are la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,draga. Las prostul să se manifeste pentru că prostul are mintea odihnita. Oricum, înainte de TPU doar familia ta știa cât ești de prosta. Acum apari și pe aici sa îți etalezi talentele tale expirate. Și aplauzi precum foca la prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai gândit mult la replica asta obosită, nu-i așa? laughing

| M1989 a răspuns:

La multi ani! Un an nou plin de imipliniri sufletesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ți-ai gasit mai sus interesat sa îți tragă clopotele... Iar eu te rețin aici nevinovata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau mai bine mergi și cumpără una cu baterii... La cât de disperata ești, cred ca ai abonament la Duracell.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am nevoie, mie îmi plac ăștia ușor de dominat happy ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Înainte de toate, mai ești cu negrul ăla? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Ești o fire geloasă?