| DaniTDCI a întrebat:

La multi ani, va doresc un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani și multe org@sme în noul an!

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corupere de minori e ce faci cu băiețelul de 12 ani. Nu degeaba te-am făcut lache.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

În alta ordine de idei și eu pot spune ca am 12 ani și poate am 40 ani. Ești sigura ca are 12 ani cum spune? La cate întrebări idioate postează, țin sa cred ca este un troll plictisit ( vreun alt user, țin sa cred și asta) în căutare de atenție. Pe internet putem fi oricine dorim, sa avem ce vârstă dorim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede că e un copil cu multe probleme acasă, nu văd sensul să trollezi cu un cont de genul ăla. Nu cred că tu la 12 ani aveai mai mult creier. Nu ai nici acum laughing.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da va certati ca niste copii mici sa moara mortii mei, desteptu cedeaza primul. Hai gata, va urez un an nou in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Si tu ne urmărești din umbra, mare diferență. laughing Anul e nou în continuare, mulțumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți dovedesc cu buletinul câți ani am. Și nu mai încerca să mă învinovățesti pentru ca am creat un cont doar pentru ca mai aveam chestii de zis. Pe Facebook și ție cred ca ții s-a întâmplat să intri în polemici și apoi sa iei block, sau mai sunt aia care expediază mesaj și direct block. Apoi ii caut de pe alt cont și le dau feedback... Sunt pe Facebook din anul 2010... e cam obișnuință online sa ma țiganesc. Dar în realitate nu sunt asa. Sunt mai tăios în vorbe, dar partea buna ca atunci când stau de vorba cu cineva face to face ii pot spune totul direct fără ca acesta sa ma blocheze laughing era o postare pe Facebook "dacă blochezi pe cineva pe FB și apoi va întâlniți pe stradă, acesta te mai poate vedea?" :rolling on the floor

| DaniTDCI explică:

Aolo da voi chiar ca v-ati certat ))

| CleanHeart a răspuns:

No sa avem cu totii un an nou fericit atunci! happy
Si spor la slabit laughing

| Sofer a răspuns:

Mulțumesc la fel man.