| DaniTDCI a întrebat:

La multi ani, va doresc un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani și multe org@sme în noul an!

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma întrebam dacă mai ești cu negrul de sub unghii laughing

| Frank51 a răspuns:

La multi ani! Presimt ca va fi un an productiv, de fapt primele 3 luni laughing, dar hai sa fim optimisti si sa dam tot ce putem. Munciti fratilor la visurile voastre ca doar asa pot sa devina realitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu ce e mai adorabil, gluma asta de clasa a 3-a sau faptul că râzi singur la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție îți place să faci mișto de alții, dar alții când te iau peste picior nu îți convine. Ce ție nu îți place, altuia nu ii face. Și nu știu care dintre noi are glume de clasa a treia în program... Și te mănâncă rău pe partea cilindrică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă aștept să fiu luată peste picior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți place sa fii minge de fotbal, să fii jucată ca pe o jucărie, îți cam plac jocurile perverse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am fost niciodată, explică-mi tu cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cauți doar băgare de seama aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu ce cauți? Sau ai zis ceva inteligent până acum și n-am fost eu pe fază?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gog mic? Așa l-ai numit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i lui Goguțu să stea cuminte că mai are mult de așteptat până îl bagă și pe el o goguță în seamă.

| Alexandru250201 a răspuns:

În mod ideal individual, pe baza capacității mele intelectuale și a unor cunoștințe vaste, tehnic și provizoriu, în conformitate cu vremurile vieții moderne, am ajuns la o concluzie clară și profundă că de fapt nu am nimic de spus, multumesc!?

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu folositi mesajele private? nu de alta dar e spam pentru userul principal. Sau poate se bucura ca intra in trending, oricum nu-i frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Eu îmi șterg mesaje laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Că aici îmi scrie el. Oricum o să fie șterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O mișcare de puțoi. Un bărbat își asuma vorbele, nu le ștergea ca un laș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te și vorbește într-o pungă. Mi-am dat seama ca suferi de dificit de atenție în stare gravă. Ești prea infantilă în gândire. Ce ai tu în cap e doar p...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te pun să argumentezi ce ai spus te cci pe tine.

| anonimg a răspuns:

La mulți ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești doar genul ăla de fata în căutare de atenție care încearcă sa se dea în spectacol în mediul online și dorește sa atragă atenția asupra sa. În realitate ești doar tu și telefonul, dacă erai asa de mult iubita și dorita de cei din jur nu erai acum aici și îmi țineai mie teoria chibritului. Ai ajuns să cauți pe internet băgare de seama după ce, cel mai probabil, toți prietenii din jur și-au dat seama ce fel de pers ești și acum te evita. Eu nu am prieteni, recunosc asta. Dar măcar nu îmi mai dau atâtea aere cum îți dai tu. Și eu nu caut sa impresionez pe alții sau sa atrag atenția cum faci tu. Acum, Valea.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur/a ca e baiat? Nu e ok sa faci presupuneri sau sa ai asteptari pe internet, ca nu e ceva real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

N-am niciun dubiu că e băiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbești de parcă stau pe site zilnic de când mă știu laughing. Numai aruncă un ochi să vezi cam cât de des intru pe aici. Valea să-i zici mamei tale. Nu-mi comentezi aiurea și apoi îmi zici valea. Dacă ai avut chef să te bagi în seamă, fă-ți chef în continuare, nu mai fugi, lache.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Sunt bărbat, nu sunt "băiat". Am 29 ani împliniți. Dar nu știu de ce stau la polemici cu fătuca asta disperată. Îmi plac fetele, dar nu asa nebune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cum să arunc un ochi. Dacă tu obișnuiești să îți scoți ochii și sa ii arunci prin casa, problema ta. Dar eu nu am ochii de sticla cum ii ai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

29? Credeam că mă cert cu un copil. Shook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot eu îți comentez aiurea. Te-a mancat în fund ca pe maimuță sa ma contrazici cu putoiul ala de 12 ani care a înjurat și blocat... Știi tu... Și tot eu caut băgare de seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi e adevărat. Ai 29 de ani și îți faci conturi false ca să te cerți cu un copil de 12 ani laughing. Penibil e puțin spus. E tragic, nu știu cum să-ți explic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, ușcheala. Dacă mai stau mult la discuții cu tine ma baga ăștia pentru corupere de minori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma enervează copiii obraznici, sincer.