| bibi1202 a întrebat:

Legat de glow sticks. Stie cineva de aici de unde pot gasi acele betisoare fosforescente? sad sau macar de unde pot gasi ingrediente ca sa fac eu lichid fosforescent? pe youtube am vazut si eu dar nu am inteles foarte bine numele substantelor. dau funda pentru cel mai bun raspuns si puncte pentru cele care sunt folositoare :* >xoxo.big grin

3 răspunsuri:
| iony_2997 a răspuns:

Ce tari betisoare le-am vazut si eu pe YTlaughing daca reusesti sa aflii sa imi trimiti si mie un mesaj te rog:*

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Poate gasesti pe http://articoleuv.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capete de chibrite vreo 20, inalbitor(clor), peroxid de hidrogen (apa oxigenata)si recipientul (borcan sau ceva tubulatura )