| cr4zymutu a întrebat:

Legat de vise! E a 4-a oara cand visez ca conduc, ieri am visat ca dau orasul pentru carnet. App am 16 ani. ce inseamna stie careva?

Răspuns Câştigător
| ZOON a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit mult la ziua in care vei avea carnet si o sa poti conduce in voie pentru ca iti plac masinile dupa cum vad si asta te-a facut sa visezi chestia asta

2 răspunsuri:
| supergeniu a răspuns:

Nu e cine stie daca te visezi presedinte... poate ca iti duresti foarte mult sa conduci...de aia visezi

| AnonymousMm a răspuns:

Uite aici ce inseamna sa visezi ca, (scuzati exprimarea:D)conduci masina:
http://vise.zaraf.ro/cauta/conduce+masina/index.htm
Si vise placute si dulci de acum incolo:)!