| Sonia822 a întrebat:

Link de Facebook catre cateva restaurante arabesti si turcesti? Orice localitate

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Localitati din Turcia sunt bune?

| Sonia822 explică (pentru aXy99):

Da, de oriunde, vreau sa ma uit la poze, imi trebuie ca inspiratie pentru o masa festiva in stil oriental

| loculdelageam a răspuns:

Nasser și Karamna în București

| AlinTAP1 a răspuns:

Https://www.facebook.com/Amanos-116910829711819 este din Braila, nu am fost niciodata la el dar dupa imagini e ceva de calitate

| Sonia822 explică (pentru AlinTAP1):

Eu caut imagini pentru ornat o masa. Multumesc, imi e de folos. Nici nu are rost sa te duci, e un modul de 30mp cu vreo 3 mese in interior, o zona de fast food, 2 mese afara si o statueta pui de leutz pe scari tongue

Întrebări recente