| nykocrys a întrebat:

Luna viitoare este ziua celei mai bune prietene a mea, iar eu ma gandeam sa-i fac un cadou mai special deoarece suntem cele mai bune prietene de 7 ani. Ce imi sugerati? Nu as vrea sa fie nici prea scump, insa sa fie mai special sau iesit din comun. Mi-ar placea sa o surprindwinking. Multumesc pentru ajutor happy

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

O perna cu poza voastra pe ea. happy

3 răspunsuri:
| BuBuLyNa a răspuns:

Ia 2 lantisoara unu sa fie la tine si unu la ea sau ceva ce sa aveti amandoua in semn al prieteniei tale sau daca te-ai uitat la filmul "Singur acasa" ia 2 turturele.Bafta sau o pereche de cercei care sa aveti amandoua.

| fefe_9932 a răspuns:

Pai ce zici de o plimbare la salon? e cea mai tare senzatzie sau la masaj sau depinde ce ii place sau poti si tu sa te relaxezi sau de un spectacol misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O frumoasa iconita.Fiindca Dumnezeu a vrut sa fiti atat de bune prietene, iar asa o prietenie-7 ani sau chiar o viata-nu mai exista decat fff rar...Ar fi cel mai frumos cadou, parerea mea!