| Carmy21 a întrebat:

Am și eu nevoie de puțin ajutor. În această vinere este ziua celei mai bune prietene ale mele și aș vrea să îi cumpăr ceva mai special, dar nu foarte scump. Voi ce îmi sugerați să îi iau?

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Depinde ai putea sa o intrebi ce vrea sau ai putea sai dai ceva dragut de inbracatc, o bratara, un colier sau poti char sa-i faci ceva oricum gestul conteaza

4 răspunsuri:
| claustrofob a răspuns:

Îţi spun ce i-am facut eu prietenei mele si i-a placut extrem de mult. Iei o placa de polistiren si o imbraci in material, apoi scoti niste poze cu voi 2 in diferite ipostaze si le pui pe acea placa happy iese ceva foarte frumos

| AleXzAnDer a răspuns:

Pai in primul rand, pe fete le pasioneaza mai mult un :Animalut de plus sau un buchet de flori sau amandoua.Dar daca crezi ca nu i-ar placea asta si zici ca e prietena cu tine inseamna ca trebuie sa o cunosti atunci ar trebui sa stii ce i-ar placea bafta :-P

| lolyyypoly a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou ar fi o poza inramata cu voi doua... e si frumos si nici prea scump.:d

| taniushe4kaa a răspuns:

Stii, de multe ori un cadou nu consta doar prin a cumpara ceva, cuvintele inseamna mult, crede-ma ca daca o sa-i spui o felicitare din inima, pe un fon de muzica si cu o intonatie patrunzatoare, care sa te faca sati tremure si picioarele o sa fie ceva frumos si foarte placut. Dar totusi daca insisti sa ii cumperi ceva. cred ca pentru o domnisoara cel mai frumos cadou este un buchet de flori, in deosebi un trandafirii, sau daca stii care sunt florile ei preferate. sau poate prietena ta, in ultimul timp a vorbit despre ceva anume, ca si-ar dori spre exemplu la ziua ei sa aiba anume acel lucru..sau ai putea in numele prieteniei voastre sa faci un poster cu o poza de-a voastra. sau pe o cana. sau multe si multe altele sunt. dar aici mai depinde si de gusturile fiecaruia. sper ca te-am ajutat macar catusi de putin :*