| alina14 a întrebat:

M-am certat de curand cu o colega din scoala, am intrat pe mess sa vb cu prietenii la care ea avea scris la status: "DND, ma uit la filmul AVATAR", la care am vb cu ea si i-am zis sa-mi trimita si mie filmul, si mi-a zis ca nu vrea, dupa aia am rugat-o sa-mi trimita filmul si mi-a zis "hai nu te mai ruga atata ca oricum cu mine nu-ti merge". La care eu m-am enervat pe ea si i-am zis "daca nu vrei sa-mi trimiti filmul inseamna ca esti o proasta". la care ea s-a enervat si m-a injurat. Crede-ti ca sunt eu de vina sau ea pentru cearta care am avut-o? si fraza aia in care mi-a zis ca nu-mi merge cu ea, ce a vrut sa zica ca eu sunt fraiera si de-asta nu-mi merge? sau ce? Pana la urma sunt eu de vina sau ea?

15 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu cred ca amandoua mai aveti de crescut.
Tine minte cat vei trai: Desteptul cedeaza intotdeauna primul.

| Razvan a răspuns:

Amandoua.Nu trebuia sa va certati.Si mai ales din ce motivlaughing
Fa tu primul pas spre impacarewinking

| Alex_7297 a răspuns:

Cum să trimită 700 MB prin messenger? Păi stai 2 zile să se trimită! Deci e vina ta, oricum nu trebuia să o faci proastă!

| Mjdolhfi a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa o faci proastawinkingsi nu cred ca daca a zis ca nu iti merge cu ea s-a referit ca esti fraiera, eu zic ca amandoua ati avut o parte din vina. Tu nu trebuia sa ii mai o faci proasta, iar ea putea sa iti dea filmul, acum nu stiuthinking Asta e parerea mea.tongue

| diana a răspuns:

Amandoua sunteti de vina. Poate prietena ta nici nu se uita la Avatar sau poate il vedea online. Daca era asa trebuie sa iti zica,, Nu pot sa ti-l trimit." si gata balciul. Dar pe de alta parte tu nu trebuie sa o faci proasta doar pentru ca nu a vrut sa-ti trimita un film.

| madalynaaa a răspuns:

Tu ai rugat-o destul de politicos sa iti trimita filmul la care ea nu vrea sa ti-l trimita. daca de curind te-ai certat cu ea, nu o mai ruga asa lasa-te tu rugata nu ea si daca ea crede ca cuvintul "proasta" e destul de ...nu stiu cum, sa stii ca faci pacate daca injuri cel putin asa e cris in Biblie... las-o pe ea si ai tu grija de tine cu te mai ruga de altii stai tu cu nasul pe sus nu ea si cel putin ca sa nu te mai intristezi de fiecare data cind o vezi pe mess online sterge-o din friends

cel putin sper ca te-am ajutat :*

| anna01 a răspuns:

Da este singura de unde poti lua filmul? De ce te-ai rugat de ea daca ti-a taiat-o scurt? Si in primul rand nu trebuia sa o faci proasta, este urat, normal ca a reactionat asa. Poate este o anipatie ascunsa si acum si-a aratat-o fatis.Pana la urma s-o fi crezut tare ca doar ea are filmul si vine"fraiera" sa i-l ceara.

| nicko a răspuns:

Sincer, eu niciodata nu rog pe cineva sa ne impakam, astept sa vina AceA pers. sa ma roagelaughing pentru cA daca stiu ca mi-e prietena isi vA da sg seamA ca a gresit.Sa fiu in locul tau m-As duce la ea si i-as zice doar atat "scuza-ma" si o sa te simti ok.Sa vezi ca va veni si ea sa_ti ceri scuze. Apropo dAk vb urAt cu ea crezi ca rezolvi ceva? doar inrautAtesti lucrurile

| ana_8570 a răspuns:

Hmm. Pune-te si tu in situatia colegei. Daca in acel moment te uitai la film aveai chef sa il trm la altcineva? Nici eu sincer nu ti l-as fi dat, cel putin in acel moment happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.

Comic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, daca erati certate, de ce ai mai deschis o convorbire cu ea? Daca avea la status dnd, nu deranja domne...sa nu mai faci asa, ca omul nu pune ca sa se afle in treaba dnd; avea motive. Poate dorea sa te faca nervoasa sau chiar se uita la film. Apoi, ce ai cautat sa ii ceri filmul? tu nu-l poti lua? si replicile alea, le-a zis si ea doar ca sa se dea mare,,, ca nu-ti merge cu mine`` laughing, pff! Replica de pitipoanca, daca chiar vreai sa-i zici ceva, asa ii ziceai. Si tu strici datorita faptului ca ai deranjat-o, daca vreai sa vorbiti sau sa va impacati, trebuia sa astepti sa fie disponibila happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e de vina ca e proasta.de ce nu ti-a dat filmul? ce l-a facut ea? era al ei? adica cum? de vina este cea care a inceput.pai ea a inceput.ca ti-a raspuns.proasta naibii.auzi la ea? sa nu-ti dea filmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...amandoua sunteti de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare, cati ani ai? 3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vina TA