| ThinkPink a întrebat:

M-am decis sa imi creez un blog.Stiu,e prostesc, dar nu am nicio idee de cum sa se numeasca si cu ce tema sa fie.cine ma ajuta?
Funda celei mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Un blog e ceva foarte frumos, insa niciodata nu va fi intim, dar depinde de tine ce tema vei alege pentru el. Iti recomand blogosfera www.blogspot.com Blogul meu e www.kingofhearts1990.blogspot.com Poti da o raita sa iti faci mai multe idei si eventuale pareri. Nu stiu ce preferinte ai, pentru ati raspunde intr-un mod cat mai corect. Poti face un blog muzical, in care sa-ti aduni toata muzica preferata, comentarii si stiri, eventuale cronici despre artistii tai preferati. Iti poti construi o tema culturala: despre arta si literatura, sau orice altceva iti trece prin cap.
Si se poate numi simplu, dar sugestiv: www.alexandra-preda.blogspot.com
:) Daca mai ai alte intrebari, te ajut cu placere.
Kiss

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce vrei un blog daca n-ai ce comunica?

| Alina a răspuns:

Http://alinukutzukutza.blogspot.com/ poate iti place ceva de la mine...

| Biscotte a răspuns:

Blogul mie mi se pare Ok... Poi numele ti'l alegi singura, tema poate sa fie despre orice, da frau imaginatiei si scrie orice (blog stil jurnal) sau bagate pe cautat linkuri si etc pentru ai ajuta pe ceilalti. Daca nu punete pe comentat orice actori\actrite, muzica, faschion. Sunt cateva ideei sau chiar poti sa le combini. Exprima'te liber si o sa ii gasesti intr-un final tema happy